Zespół Rodzinny

Zespół rodzinny powstał latem 2009 roku, pod opieką Księdza Piotra Piestrzyńskiego. Wyłonił się z potrzeby serca z  Ruchu Rodzin Nazaretańskich i na początku istnienia oprawiał muzycznie Mszę Św. piątkową, po której RRN miał swoją Adorację Najświętszego Sakramentu.  Wkrótce przerodziło się to w regularną posługę  w niedzielę i na uroczystościach ( Pasterka, Boże Ciało, Roraty i inne ).

Założenia Zespołu:

1. Dziękczynienie Panu Bogu poprzez oprawę muz. Mszy Św. i uroczystości  w naszej parafii, przy ścisłej  współpracy z ks. Proboszczem.
  2. Zrzeszanie do tego celu osób dorosłych, młodzieży i dzieci, którym przyświeca ta sama      idea. ( jest to jedyne kryterium przystąpienia do zespołu). Tworzenie dzięki temu wspólnoty.
  3. Błogosławieństwo, oraz w miarę możliwości formacja duchowa przy pomocy Ks. Proboszcza lub      Ks. Wikariusza
  4. Regularne próby sekcji wokalnej i instrumentalnej.

Skład zespołu:

Sekcja instrumentalna:

Artur Przybylak gitara, klawisze i śpiew, Michał Pietek djembe i przeszkadzajki, Paweł Barczewski bass i śpiew, Jarosław Karp gitara i śpiew, Jarosław Stróżyk  gitara djembe przeszkadzajki i śpiew, Kajetan Pietek djembe,

Sekcja wokalna:

Grażyna Przybylak, Natasza i Ula Janiak, Justyna Szajer, Alicja Szajer, Dominika Szajer, Kasia Leszczyńska, Natalia Leszczyńska, Alicja Szułcik, Nikole Szułcik, Joanna Kozubska, Agnieszka Kozubska, Tadeusz Górski, Kuba Sulek, Amelka Strzałka, Artur Strzałka, Paulina Styrnal, Alicja Ignatowska,  Agnieszka Kędziora, Katarzyna Kędziora, Ewa Przymuszała, Paulina Przymuszała, Ula Płachta, Sławek Gasztyk, Jagoda Jasicka, Alicja Karp.

Tradycją zespołu stało się wspólne zakończenie roku szkolnego przy ognisku, grillu i zabawie dla wszystkich członków z rodzinami, w Chwalimiu u Tomka i Gosi Sulek.

Zapraszamy wszystkich chętnych!!

Próby po Mszy Św. wieczornej w środy.

Śpiewaj Panu Bogu razem z nami!!

Wydrukuj tekst...